Sport Ciclista Bétulo

Pàgina oficial de l'Sport Ciclista Bétulo

Guanyadors Campionat d’Excursionisme 2015

guanyadors_excur_2015

Para los que no nos conocéis, aquí tenéis el TRIDENTE vencedor. Ovidio es el que lleva la gasa de los rulos de la peluquería en la cabeza, Anna es la más bonica de los tres y Juan el morenazo de bigote negro de la derecha.

Un total de 84 ciclistes han participat durant tota la temporada, on el total de kilómetres recorreguts han estat 3.040.

Els trofeus s’entregaran el proper 1 de maig del 2016, a les 12:00h, al Local Social.

Podeu veure tota la puntuació a la taula a continuació. També podeu descarregar-ho en format Excel.


Classificació final Campionat d’Excursionisme 2015

 Cognoms, nomTotal puntsTotal Km.1 Feb 8 Feb 15 Feb 22 Feb 1 Mar 8 Mar 13 Mar 22 Mar 12 Abr 26 Abr 3 Mai 10 Mai 17 Mai 24 Mai 31 Mai 7 Jun 14 Jun 21 Jun 28 Jun 5 Jul 12 Jul 19 Jul 26 Jul 6 Set 13 Set 20 Set 27 Set 4 Oct 11 Oct 18 Oct 25 Oct 
1BERNAT, Anna1553.04080580590510058058058051005105510551155100510551055100511051105125510551255135514051355805705905905705905705705
2RUÍZ, Juan1553.04080580590510058058058051005105510551155100510551055100511051105125510551255135514051355805705905905705905705705
3RUIZ, Ovidio1553.04080580590510058058058051005105510551155100510551055100511051105125510551255135514051355805705905905705905705705
4BAÑOS, Pedro1402.755805805905100580580580510051055105511551005105510051105125510551255135514051355805905905705905705705
5BENEDICO, Montse1302.53580580590510058058058051005105510551155100510551055100511051105125513551405805705905905905705
6DIAZ, Facundo1302.52580580590510058058051005105511551005105510551005110511051255105513551405805705905905905705705
7MANZANERA, Toni1302.5258058059051005805805100510551055100510551005110512551255135514051355805705905905705905705705
8ARROYO, Miguel1252.3958058059058058058051005105510551155100510551055100511051255105512551355805905905705705705
9VICENTE, Albert1252.300805805905100580580510051055105511551005105510551005110511051055805705905905705905705705
10DANGLA, Albert1202.3508058059051005805805805100510551155100510551055100511051105125513551405705905905905705
11DE LA FUENTE, Jose1152.150805805905100580580510051055105510051055105510051105110512551055805705905905705705
12ESTEPA, Manuel1101.94080580590510058058058051005105510551005105510551005805705905905705905705705
13EGEA, Francisco1051.96580590510058051005115510051055105510051105110512551055805705905705905705705
14SANCHEZ, Julio1031.96080580590510038058051005105510551155100510551055100511051255805705905705705
15SAEZ, J.M.1001.92580580590510058058051005105510551155100510051105110510551355805905905705
16GOMEZ, Jose M.1001.89080590510058058051005105510551155100510551055100510551405805705905705705
17NAVAJAS, Francisco981.855805905100580580580510051055105511551055105310551355805705905705905705
18GONZALEZ, Fernando951.870805805905100580510551055115510051055105510051105105512551355905705705
19GARCIA, Carlos901.885105511551005100511051105125510551255135514051355905905705905705705
20VALLESPIN, Fco. Javier.901.7508051005105510551155105510551105125512551355805705905705905705705
21OLIVA, Juan851.675805905100580380510551052115510051055105510051105805905905705705
22LIMA, Samuel801.4658058059051005805105511551005105510051105805905905705705
23ALMANSA, Rafael751.535805805905100580510551005105510551105135514051355805905
24PEREA, Francisco751.49090580580511551005105510051105125512551405705905905705
25VIVES, Albert731.450805805905105311551005105510551005110510551255905705705
26BRUFAU, Pere701.52080510551055115510551005110510551255135514051355705905
27GOMEZ, Marcelino701.39580580580510051055105510051105110513551405705905905
28JUAN, Leo701.370805905100580510551155100510551005110510551405705705
29LOPEZ, Marta701.33080590510058051055100510551005110510551255905705705
30GISBERT, Blas681.4009051005805805805100510551055115310551005110512551055
31TUBAU, Josep651.375905805805105510551155100510551055125513551405905
32MORON, Manel651.300805100510051055105510051105125510551405905705705
33GUDIÑAA, Carlos611.255805805805100510551103105512551405805903905705
34LÓPEZ, Germán601.225805100580511551005105510551005110510551355905
35DE GREGORIO, Pedro601.20580580510058058051005105511551005105512551355
36GIJÓN, Edu601.090805905100580580510551055105510551005705705
37PIÑAR, José571.09080580590510058051055100511021055805905705
38CEREZO, Miguel531.00080590510058058051055100510551103805705
39PELAEZ, Miguel5095580580590510058051055100510551355805
40FERNANDEZ, Fco.5093090510058051005105510551105805905705
41GARCÍA, Juan438158051005805805805105511551053705
42CAMPS, Xavier40920115510051255125514051355905905
43CRESPO, Jesús357058051055115511051255805905
44CARMONA, Gerard356608058051055115510051105705
45CARRIÓN, Josep35540805705905705905705705
46EXPÓSITO, Jordi30590100580511051405905705
47ROMÁN, Domingo3055511051255905905705705
48DOMÍNGUEZ, Miguel30545805100510051055705905
49RECUENCO, Adolfo25490805905100511551055
50RIPOLL, Mireia25490805805105511551105
51RUEDA, Manuel25460805105510051055705
52DÍAZ, Julián2545590580580510051055
53BELLES, Joan2145090380510051105703
54HERNÁNDEZ, Edu204351005100511051255
55PLANA, Gerard204351005100511051255
56VELÁZQUEZ, José203451055805705905
57OLIVES, F. Xavier20330805905805805
58REYNOSO, Mario1639580190510051255
59LANGA, Xavier1533012551255805
60BEL, Jordi15325100510051255
61GARCÍA, Pedro15320105510551105
62MÉNDEZ, Javier152501005805705
63ALONSO, Santiago15230805805705
64GARCÍA, Luis Alberto13330105311551105
65GARCÍA BUEZO, Oscar1329010531055805
66ANTOJA, Lluís1022510051255
67PABLO, Ricard1022510051255
68RIBA, Silvia1022510051255
69GARCÍA, Salvador101959051055
70BLANCO, Angel10160805805
71FONT, Francesc10160805805
72ANDRÉS, Santiago10150805705
73RODULFO, Miguel10140705705
74RUEDA, Antoni10140705705
75GIL, Salvador81808031005
76BERNABEU, Josep51051055
77GIL, Pedro51051055
78MORENO, Dídac51051055
79ÁLVAREZ, Luis51001005
80PÉREZ, Pere51001005
81ROSÚA, Luis51001005
82PAREJA, Manuel590905
83SERIOL, Jordi570705
84ESPUNY, Francesc21001002

4 Comments

  1. Quan s’acabi lo del Gurtel ja ens posarem ha investigar el perquè sempre queden primers els mateixos cada any. L’Ovidi però aquest any s’ho ha currat i es just el Premi. Felicitats

  2. Francesc, no investigues mucho, a ver si por una vez que gano un premio me van a descubrir y me lo quitan.

  3. Carai amb l’Ana segueix sense perdre’s una sortida!!! 😉 L’Ovi ho porta clar de quedar primer!!! 😉 Anims companys 2016 ja ha començat i l’ Ana no ha fallat!! 😉

  4. TU, ES diu Anna.

Comments are closed.

Sport Ciclista Bétulo © 2016 Frontier Theme